Menü Kapat

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu, 25 kişilik eğitmen ve idari kadrosu ile 6 binin üzerinde aday mezun etmiş, adaylarına en son teknoloji ve ekipman lar ile eğitimler vererek yüksek başarı oranını yakalamıştır.

Sürücüler için zorunlu olan mesleki yeterlilik belgeleri eğitiminde, liderliğini koruyarak daha iyi eğitim standartları oluşturmak için sürekli çalışan Sivrikaya Src Eğitim Kurumu, 2013 yılında yetkilerini alarak profesyonel olarak faaliyete geçmiştir. Mesleki yeterlilik belgesi adayları yanı sıra çalışanları, hatta sektör içerisindeki partnerleri ile birlikte alanının en iyi eğitimini vererek src belgesi adaylarının sorunsuz ve yüksek başarı ile hedefe en kısa sürede ulaşmasını sağlamak için sürekli çaba harcamaktadır. Sivrikaya ailesi olarak, ticari araç sürücüleri eğitimi alanında sektörümüzde iyi bir oyuncu olma hedefi ile eğitim ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ticari araç sürücüleri için Src Belgesi ve Psikoteknik Belgesi, Taşımacılık sektörü şirket yöneticileri için ise Üdy (Üst Düzey Yönetici) belgesi, Ody (Orta Düzey Yönetici) Belgesi, Yanıcı ve patlayıcı madde taşımacılığı sürücüleri için Src5 – Adr belgesi eğitimleri, aynı zamanda tüm ticari araç sürücülerini kapsayan Psikoteknik Belgesi eğitimleri ilgili bakanlıklardan yetkili olarak tarafımızdan düzenlenmektedir.

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu’nun ulaştığı başarının sebebi, Sürücü adaylarının en iyi eğitimi almasına odaklı olmasıdır. Yüksek başarı anlayışına sahip idari ve eğitmen kadrosu başarımızın asıl mimarlarıdır. Eğitmenlerimiz ve çalışanlarımızın bu olumlu çabasının sonucunda, Sektördeki saygın kuruluşlar arasında yer almaktayız.

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, T.C. Milli Sağlık Bakanlığı ve T.C Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş yetkili eğitim kurumudur. İstanbul ili Küçükçekmece ilçesi Halkalı Meydanında Tekinler İşhanı 4-5 ve 6. Katlarında hizmet vermektedir. Toplam 1700 metrekare alanda 8 sınıf ve dinlenme alanlarımız, mescit ve kütüphane gibi sosyal etkinlikler için alanlar ve adaylarımızın çay ve benzeri ihtiyaçları için çay salonumuz mevcuttur.     

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu’nun yönetim anlayışı, bütün sürücülerin yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal bir anlayış sergilemektedir. Sivrikaya Src Eğitim Kurumu, sosyal sorumluluk adına telep eden ve hizmet verdiğimiz şirketlere ücretsiz olarak trafik adabı ve trafik kuralları, kaza raporu tutma ve taşıt sigortaları hakkında ücretsiz seminerler vermekteyiz. Seminerler talebe göre sivrikaya src eğitim kurumunda veya şirketlerin kendi toplantı salonlarında yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakası için en az 15 kişilik gruplar olmak kaydı ile bu seminerlerden ücretsiz olarak yararlanmak için kurumumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Sloganımız, güvenli yol ve eğitimli sürücü dür.

Hayata geçirmeye çalıştığımız projenin bilincinde olan Sivrikaya Src Eğitim Kurumu, Mesleki yeterlilik eğitimleri sektörüne öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, bu tarz sorumluluk projelerinde sonuna kadar yer alacaktır.

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu, sahip olduğu geniş eğitim ve hizmet kadrosu ile, Src, Üdy, Ody, Psikoteknik Belgeleri hizmetini yüksek başarı ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde sürdürmeye devam edecektir.  Sivrikaya Src Eğitim Kurumu mesleki yeterlilik eğitimleri alanında standartları belirleyen, yüksek başarı oranı ile ilerleyen, sektörel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülkemizde güvenli ve huzurlu karayolları için, faydalı olacağına inandığı eğitim ve sorumluluk projelerinde yer almaya devam edecektir.

İstanbul Hizmet Verdiğimiz İlçeler
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri,  Sultangazi,Zeytinburnu ilçeleridir.