Menü Kapat

HAKKIMIZDA

Genç dinamik tecrübeli ve uzman kadromuzla en güncel yenilikçi bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Kadromuzda bulunan uzman eğitmenlerimiz psikologlar ve danışmanlar ile birlikte sürücü adaylarının yanındayız. Çalıştırdığınız şoförlerinize en iyi hizmet ve güncel en doğru bilgileri vermek için mevzuatı yakından takip edip hakkında geniş bilgi sahibi olarak kanun çerçevesinden çıkmadan verdiğimiz eğitimlerin ve hizmetlerin her zaman arkasında duran bir firma olmayı kendimize vizyon edindik.

Kuruluşumuz bizden aldığınız raporlarla asla hata yapmazsınız demiyor tabiki de fakat bu riskleri en aza indirme yolunda sizi gerçek olay ve uzman psikolog ve eğitmenlerle tüm hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu sektörde yüksek kaliteli ve standartlı hizmetleri en iyi şekilde uygulayan ve uzman kadroya sahip olan güvenilir firma olmak en büyük hedefimiz. İçinde bulunduğumuz sektörde kaliteden asla ödün vermeyen gelişmeleri sürekli takip eden güncel bir firmayız önceliğimiz insan güvenli sürüş.   Gün geçtikçe kurum olarak farklı olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olup bu rekabet ortamında farkımızı ortaya koymak vizyonumuz dur. Son teknolojiler en yeni eğitim içerikleri yazılımları tedarik ederek siz değerli adaylarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız.Karayolları taşıma yönetmeliğine uygun alanında en iyisi olan uzman kadromuzla sektörün en önde kuruluşuyuz. 4925 sayılı kanun yönetmeliği sürekli olarak değişen bir yönetmelik olduğu için biz devamlı olarak güncel kalma yolunda kendini geliştiren uzmanlarımızla yanınızdayız. Bu yolda bizimle birlikte olmanızın en önemli yanı ise sorunsuz ve tam zamanında belgelerinizi teslim almanız olacak. Hem paranızdan tasarruf etmek hem de zaman harcamak istemiyorsanız güvenli bir kurum için doğru adrestesiniz.Mesleki yeterlilik eğitimleri kanun ve tebliğlerle işleyiş gösterdiği için her zaman güncel kalmak en büyük vazifemiz. Bugüne kadar sektörün tüm sertifikasyonlarında önemli adımlarla destek verdik siz değerli adaylarımıza. Sürücü adaylarımızın profilini geliştirmek için yardımcı olmak kursiyerlerimize sınav öncesi eğitim içeriklerimizi konu anlatımlı özet dokümanları daha önceden çıkmış olan sınav sorularını konuyla ilgili yaprak test ve deneme sınavları gibi her zaman elinizin altında olabilecek tüm imkanları sağlamaktayız.

İstanbul Hizmet Verdiğimiz İlçeler
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri,  Sultangazi,Zeytinburnu ilçeleridir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir