Menü Kapat

Küçükçekmece de src belgesini nereden alabilirim gerekli evraklar nelerdir 2019

Küçükçekmece’de yaşıyorsunuz ve mesleki yeterlik belgesi ne ihtiyacımız varsa doğru adrestesiniz. Halkalı src kursu ve halkalı psikoteknik merkezi olarak küçükçekmece de sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Src belgesi almak için gerekli olan evraklar ve eğitim hakkında bilgi almak için Sivrikaya src eğitim kurumuna arayabilirsiniz telefon numaramız 0 212 548 34 44 ve 0 545 696 66 15.  Bize ulaşarak src ve psikoteknik belgesi hakkında her türlü bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ticari araç sürücüsü olarak iş bulmak ve ticari araç sürücülüğünü meslek olarak edinmek istiyorsanız öncelikli olarak src mesleki yeterlik belgesini ve psikoteknik belgesini almak zorundasınız. İstanbul küçükçekmece halkalı meydanda hizmet veren eğitim kurumumuz Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş yetkili eğitim kurumudur.

Eşya kargo taşımacılığı veya yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösterebilmek için sadece sürücü belgesi sahibi olmak yeterli değildir bu alanda hizmet verebilmek için sürücü belgesinin yanı sıra src belgesi ve psikoteknik belgesi almak zorundasınız. Sivrikaya src eğitim kurumları olarak; İstanbul küçükçekmece halkalı meydanında sizlere yetkili src eğitim kurumu ve yetkili psikoteknik merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Src belgesi almanın iki yolu vardır. Bunlardan birisi 25.02.2003 tarihinden önce sürücü belgesi almış iseniz e-devlet üzerinden sınavsız olarak sınavdan muaf bir şekilde alabilirsiniz. İkinci yolu ise 25.02.2003 tarihinden sonra sürücü belgesi sahibi iseniz bizim gibi yetkili bir kuruma kayıt yaptırarak almanız gereken src eğitimleri tamamlamanız gerekmektedir. Eğitimleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra devamında Küçükçekmece ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından yapılan src belgesi sınavına katılarak belge almaya hak kazanmak için 70 yeterlilik puanını almanız gerekmektedir. Sivrikaya src eğitim kurumu olarak Küçükçekmece halkalı meydanında hizmet vermekteyiz.  Eğitimlerimiz Halkalıda’ki Kurumumuzda yapılmaktadır. Src belgesi sınavlarımız ise yine Küçükçekmece Doğa ortaokulunda yani Halkalı’da yapılmaktadır. Eğitimlerimiz Küçükçekmece’de sınavımız da Küçükçekmece’de olmaktadır. Tahminen her 30 günde bir src belgesi sınavımız yapılmaktadır.  Sonuç olarak kurumumuza kayıt yaptıran bir aday 15 günde eğitimlerini tamamlamakta aynı ayın sonunda da sınava girmektedir. İlk sınavında başarılı olan bir src belgesi adayımız 30 gün içerisinde belge sahibi olmaktadır.

Src belgesi eğitimlerimiz alanında uzman milli eğitim bakanlığı tarafından atanmış eğitmenlerdir derslerimiz genellikle görsel ağırlıklı olup adaylarımızın konuları sıkılmadan öğrenebilmesi için her türlü teknolojik imkanları kullanarak ders vermekteyiz.

Maalesef ilçemizde kendilerini src kursu görüntüsü vermiş sürücü kursları src belgesi kaydı alarak farklı ilçelere yönlendirmekte ve sizlerin maddi manevi zarara uğramanıza yol açmaktadırlar.  Unutmayın sürücü kursları src belgesi veremezler, satamazlar ve aracılık yapamazlar Maalesef tekrar söylüyoruz ilçemizdeki sürücü kursları özellikle internet sitelerinde src belgesi tanıtımları yaparak yetkileri olmamasına rağmen src belgesi kaydı almakta ve sizleri uzak ilçelere yönlendirerek eğitim ve derslerden yararlanmanızı engellemektedirler.

Src belgesi eğitimleri tamamlanmadan alınması zor bir belgedir bu yüzden Küçükçekmece ilçesindeki yetkili src kurslarına kayıt yaptırınız ve derslere katılınız.

Küçükçekmece halkalı meydanda hizmet veren kurumumuz İkitelli, Kanarya, Altınşehir, Sefaköy ve ilçemizdeki bir çok semte ve mahalli tek vesait olarak kolay ulaşım olanağı sunmaktadır.

Küçükçekmece’de yetkili src kursu olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız src belgesi ve psikoteknik belgesi hakkında eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz 0 212 548 34 44 0 545 696 66 15 Sivrikaya src eğitim kurumu İstanbul Küçükçekmece’de src belgesi vermeye yetkili kurum.

İstanbul Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri,  Sultangazi,Zeytinburnu ilçeleridir.